Serwisy i portale internetowe

Sprawdź ofertę dla konkretnych branż

Serwisy i portale internetowe

Osiągaj cele
sprzedażowe
i wizerunkowe
w Internecie!

Świat się zmienia, cyfrowa rzeczywistość staję częścią każdej sfery życia.
Każda szanowana firma lub instytucja, która chce się rozwijać i chce ułatwić sobie komunikacje klientami oraz użytkownikami, musi istnieć w Internecie.

Stabilny i mocny silnik

Drupal 8 to jedna z najlepszych i najbezpieczniejszych platform do budowania dużych serwisów internetowych i aplikacji webowych.
Jest to system oparty o zaawansowane i najnowsze technologie, m.in.: Symfony oraz Twig.

Co jest potrzebne
do zbudowania atrakcyjnej i dobrze działającej Strony Internetowej?

HOSTING -W naszej ofercie posiadamy zaawansowane serwery znajdujące się w nowoczesnych centrach hostingowych. W zależności od realnych potrzeb klienta dobieramy odpowiednie pakiety usług, niejednokrotnie proponując rozwiązania dedykowane.

CMS - Drupal jest jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) umożliwiającym osobom niebędącym programistami łatwe tworzenie i edycję stron. Drupal, oparty na języku skryptowym PHP, oferuje bogatą bibliotekę interaktywnych modułów, dzięki czemu jest systemem bardzo elastycznym. Jest to idealne narzędzie zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników.

MAKIETA - Makieta jest wizualnym przedstawieniem kluczowych elementów serwisu internetowego.
Zawiera m.in. ułożenie informacji, nawigację oraz planowane funkcje - wszystko to co
decyduje o użyteczności serwisu.

Korzyści wynikające z tworzenia makiet i prototypów:
Możliwość uzyskania maksymalnej użyteczności serwisu jeszcze przed tym, jak fizycznie powstanie.
Optymalne rozmieszczenie elementów, ich wielkości i sposób prezentacji.
Skupienie się na weryfikacji i dopracowaniu rozmieszczenia elementów i modułów na stronie, a nie na akceptacji szaty graficznej i odcieni. Wyeliminowanie ewentualnych błędów użyteczności już na bardzo wczesnym etapie realizacji.

PROJEKT GRAFICZNY - Serwis internetowy to często pierwszy kontakt potencjalnego klienta z firmą, dlatego istotne jest zaprojektowanie i wdrożenie odpowiedniej szaty graficznej. Ważne, by była ona nie tylko czytelna i zgodna z zasadami UX, czyli, aby odbiorca bez problemów poruszał się na naszej stronie internetowej. Ale również to, by na samym wstępie zainteresowała odbiorców i wzbudziła w nich pozytywne emocje. Grafika serwisu powinna być spójna ze strategią wizerunkową firmy.

ASPEKTY PRAWNE – RODO -  Jakie stawia RODO wymagania IT przedsiębiorcom? Przede wszystkim muszą oni zadbać o to, by dane osobowe były przechowywane i przetwarzane w bezpieczny sposób oraz o to, by istniały określone schematy działania.

KONSULTING -  Rynek jest przepełniony różnymi rozwiązaniami i często nie wiadomo, które rozwiązanie jest odpowiednie. Realizujemy projekty doradcze, w których pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie spełniające potrzeby naszych klientów. Doświadczenie pozwala nam uniknąć wielu problemów wynikających z wdrożenie danego rozwiązania

Web Creations

Realizacje
godne pochwał

Rozbudowany serwis z bogatą ofertą developerską

Rozbudowany serwis z bogatą ofertą deweloperską

Wielojęzyczny serwis internetowy

Zaawansowane narzędzie dokonfiguracji paneli drzwiowych

Portal miejski

Baza próbek wyrobów budowlanych

Portal informacji turystycznej

Portal z rozbudowaną strefądla inwestorów

Zaawansowany portal z wykresamiposzczególnych funduszy

Rozbudowany serwis spółkigiełdowej

Platforma sprzedażowa

Masz pytania? Nie czekaj i pytaj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VOBACOM Sp. z o.o., ul. Wschodnia 36 d, 87-100 Toruń, w celu obsługi zapytania.