Intranet & Extranet

Intranet & Extranet

Dziel się wiedzą
i dokumentami
w szybki i łatwy sposób!

Zapomnij o emailach!

Aplikacja intranetowa, pozwala pracownikom wymieniać się informacjami, plikami i dokumentami. Dzięki temu rozwiązaniu, nie musimy wysyłać setek emaili w naszej organizacji. Dzięki Intranetowi, pracownicy zaoszczędzają czas na komunikację.

Więcej czasu na odpoczynek lub inne zadania!

Aplikacja dostosowana do twojej
organizacji,dzięki dedykowanym
modułom

Dedykowane moduły w naszym Intranecie i Extranecie sprawiają, że organizacje wdrażające nasze rozwiązanie intranetowe mogą dopasować oprogramowanie do swoich potrzeb, bez zbędnych komplikacji.

 

Dzięki elastyczności naszej platformy zaproponujemy i wdrożymy każdą funkcjonalność, która będzie kompatybilna z innymi systemami oraz spełni oczekiwane funkcje.

 

Sprawdź ofertę naszych modułów i zobacz jak nasza platforma może usprawnić działanie Twojej organizacji.

 

INTRANETLEARN

Moduł pozwala na stworzenie zbioru materiałów szkoleniowych z różnych dziedzin, a także weryfikację przyswojonej wiedzy przez pracownika. Materiały można: pogrupować według rodzaju zagadnienia oraz sortować np. według tematu, chronologii wprowadzenia, stanowiska którego dotyczą. Po zapoznaniu się z materiałami dany pracownik przechodzi test sprawdzający jego wiedzę. Moduł pozwala tworzyć nowe testy. Pracownik po wykonaniu testu jest oceniany. Moduł ma posłużyć m.in. do szkoleń w zakresie: zadań i obowiązków na danym stanowisku, zagadnień związanych z polityką jakości i ISO, tematyki BHP, itd.

INTRANETTALK

Moduł pozwala na sprawny przepływ informacji w firmie, między jej członkami. Użytkownicy mają do dyspozycji 2 sekcje. W pierwszej redakcja treści i administracja jest ograniczona dla wybranych osób, zamieszczających informacje kluczowe dla kierownictwa firmy i realizacji jej celów (regulaminy i rozporządzenia, instrukcje, wzory wniosków i dokumentów, informacje pracownicze). W drugiej sekcji pracownicy mogą sami zamieszczać wpisy w formie pytań i komentarzy na temat spraw służbowych (forma rozbudowanego forum), a także klasyfikować je w różne grupy tematyczne.

INTRANETe-SHOP

Moduł sklepu internetowego pozwalający na wizualne i opisowe przedstawienie produktu, a także na przeprowadzenie procesu jego sprzedaży. Moduł umożliwia dodawanie nowych produktów, redagowanie jego zawartości, określenie grup produktowych i ceny produktu. Sklep jest wyposażony w koszyk oraz wybrane funkcje transakcyjne, pozwalające na dokonanie płatności przez klienta firmy. Moduł daje możliwość aktualizacji, zarządzania asortymentem produktów, a także posiada statystyki informujące o ruchu klientów w sklepie internetowym. Sklep pozwala kupującym na założenie samodzielnego konta i dokonania zakupu.

INTRANETSUPPLIES

Moduł o funkcjonalności przetargowej, umożliwiający przeprowadzenie licytacji wśród dostawców firmy. Dostawcy mogą składać oferty po potwierdzeniu spełnienia wymagań określonych i przypisanych przez Zamawiającego do danego przetargu. Po spełnieniu warunków dostawca może brać udział w licytacji cenowej. Jeśli w terminie określonym w danym przetargu uzyska najlepszą cenę, wygrywa licytację i ma prawo do podpisania zamówienia. Automatycznie po wygraniu przetargu generuje się druk zlecenia.

INTRANETPEOPLE

Moduł odpowiedzialny za dodawanie (także nadawania rangi ważności konta) nowych użytkowników platformy intranet, ustalany na etapie wdrożenia.

INTRANETCALENDAR

Moduł calendar odpowiedzialny jest za dodawanie nowego wydarzenia i zapisywanie go w kalendarzu. Dzięki w/w modułowi pracownicy będą mieli dostęp do wszystkich ważniejszych zdarzeń firmowych. Dodawać, usuwać i edytować wydarzenie mogą tylko pracownicy z odpowiednią rangą.

INTRANETvCONTROL

(Quality video controlling) Innowacyjny moduł, który z pomocą kamer umożliwia kontrahentowi analizowanie jakości wytwarzanego produktu w trybie rzeczywistym, a także weryfikację postępu prac zgodnie ze zleceniem. Moduł pozwala na komunikację z kontrahentem firmy i udostępnianie mu multimedialnej informacji video z przebiegiem procesu produkcji. Informacja ta po czasie rejestracji jest udostępniana w formie archiwalnego pliku video. Podgląd realizacji zlecenia jest ograniczony dla kontrahenta. Komunikacja w module jest dwustronna, kontrahent może dodać własny komentarz lub przeprowadzić dyskusję z pracownikiem firmy (forma chatu).

INTRANETFILESTORE

Moduł działający w oparciu o strukturę przypominającą katalogi i podkatalogi, która jest w pełni zarządzalna. Posiada on intuicyjny interfejs do szybkiego i grupowego wrzucania plików o różnych typach, a także ich edycję. Ponadto moduł rozpoznaje główne typy plików i nadaje im odpowiednią ikonę graficzną, przyśpieszając ich kojarzenie. Dostęp do podglądu oraz do edycji zawartości katalogów / podkatalogów oraz nadawanie uprawnień przyznaje  administrator modułu na podstawie zasady dziedziczenia. Ważną funkcją modułu jest opcja „drag and drop” ułatwiająca umieszczanie plików do modułu.

Web Creations

Realizacje
godne pochwał

Rozbudowany serwis z bogatą ofertą developerską

Rozbudowany serwis z bogatą ofertą deweloperską

Wielojęzyczny serwis internetowy

Zaawansowane narzędzie dokonfiguracji paneli drzwiowych

Portal miejski

Baza próbek wyrobów budowlanych

Portal informacji turystycznej

Portal z rozbudowaną strefądla inwestorów

Zaawansowany portal z wykresamiposzczególnych funduszy

Rozbudowany serwis spółkigiełdowej

Platforma sprzedażowa

Masz pytania? Nie czekaj i pytaj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VOBACOM Sp. z o.o., ul. Wschodnia 36 d, 87-100 Toruń, w celu obsługi zapytania.